Drzwi przesuwne

Wyjątkowy wystrój wnętrza to element, na którym zależy każdemu właścicielowi mieszkania. Chcąc go sobie zapewnić należy dobrać meble tak, aby razem tworzyły spójną całość. Nie jest to łatwe zadanie. Wymaga poświęcenia sporej ilości czasu. Dla osób nie mających zbyt dużego doświadczenia w tym zakresie jest inne rozwiązanie. Sklep SENATOR wypuścił na rynek nową usługę odpowiadającą w pełni na to zapotrzebowanie. Architekci z wieloletnim doświadczeniem pomogą zaprojektować pomieszczenie tak, aby spełniało standardy nowych trendów oraz godziło się ze stylem klientów. Odwiedzając ów firmę można liczyć na fachowe, profesjonalne podejście. Liczba wykonanych zleceń świadczy o dużym rozeznaniu w temacie. Pracownicy, dzięki swojej kreatywności i pomysłowości są w stanie zrealizować wszystkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania i wymagania.

Baza asortymentu sklepu składa się z wielu produktów. Odbiorcy rozpoczynający swoją przygodę z aranżacją pomieszczeń znajdą tutaj wszystkie niezbędne do tego elementy, a między innymi:
  • wyposażenie kuchenne
  • meble do sypialni
  • elementy garderoby
  • meble do pokoju dziecięcego
  • aranżacje biura

Drzwi przesuwne na zamówienie Białystok

Propozycją wchodzącą w skład oferty firmy SENATOR są m.in. drzwi przesuwne Białystok. W zakresie tej oferty odnaleźć można ciekawe rozwiązania takie jak na przykład: system drzwi przesuwno-składanych, szkło malowane, witryny szklane czy zestawienie mebli narożnych. Szerokie zastosowanie sprawia, że Klient nie będzie miał problemu z doborem drzwi do szafy w swoim mieszkaniu. Wszystkie produkty są wykonane z odpornego na uszkodzenia materiału, dzięki któremu można cieszyć się długoletnią użytecznością. Najwyższe standardy towarzyszące produkcji sprawiają, że meble są całkowicie bezpieczne. W asortymencie znajdują się elementy w różnej kolorystyce. Na specjalne życzenie istnieje możliwość stworzenia drzwi na wymiar Białystok. Jest to zaleta, dzięki której ilość zleceń firmy stale się powiększa.
system drzwi przesuwno-składanych 
system drzwi przesuwnych w czarnej anodzie 
szkło malowane 
witryny szklane w zabudowie meblowej 
drzwi przesuwne w szkle malowanym ze wstawką drewna 
grafika w drzwiach przesuwnych 
grafika w drzwiach przesuwnych 
system drzwi przesuwno-składanych 
część ekspozycyjna w drzwiach przesuwnych 
zestawienie mebli narożnych 
drzwi przesuwne, lakobel 
drzwi przesuwne, łączenie płyty z płytą 
drzwi przesuwne, płyta strukturalna z grafiką 
drzwi przesuwne, płyta strukturalna z grafiką 
system drzwi przesuwnych Magia z wąską ramką aluminiową 
system drzwi przesuwnych Magia z wąską ramką aluminiową 
drzwi przesuwno-składane 
drzwi przesuwne w szkle malowanym ze wstawką drewna 
 
 
 
zestawienie systemu mebli narożnych