Drzwi przesuwne

Firma Senator od wielu lat oferuje swoim klientom meble najwyższej jakości. Nieustannie działamy w Białystoku, wciąż poszerzając naszą wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy zdania, że nie wolno osiadać na laurach. Z tego względu chętnie szkolimy się i poznajemy nowe techniki produkcji mebli. Z uwagą śledzimy zmieniające się światowe trendy. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom najnowocześniejsze projekty, wykonane przy użyciu materiałów najlepszej jakości.

Cieszymy się Państwa zaufaniem również jako projektanci wnętrz. Firma Senator nie tylko zajmuje się produkcją i sprzedażą mebli do kuchni, biura, sypialni, pokoju, pokoju dziecięcego czy garderoby. Nasi architekci mogą zając się kompleksową aranżacją mieszkania czy domu. W oparciu o upodobania i wymagania klienta, powstaje projekt, który po zaaprobowaniu może zostać wprowadzony w życie. Doskonale wiemy, jak problematyczne może być urządzenie przestrzeni. Trudno jest samodzielnie zebrać wszystkie elementy tak, aby wspólnie tworzyły spójną całość.

Jedną z podstawowych usług firmy Senator jest projektowanie i montaż szaf na wymiar. Jesteśmy w stanie stworzyć zarówno niewielkie przestrzenie do przechowywania, jak i potężne garderoby, w których każda rzecz znajdzie własne, ściśle określone miejsce. Możemy również pomóc Państwu w odświeżeniu starej szafy. Na gotowym szkielecie możemy zainstalować nowe drzwi przesuwne Białystok. Taki zabieg może całkowicie odmienić styl i charakter pomieszczenia. Przygotowane przez nas drzwi na zamówienie Białystok mogą być wykonane w jednym lub kilku kolorach, mogą zawiać zdjęcia, pejzaże, mieć powłokę matową lub błyszczącą. Tak naprawdę klientów ogranicza jedynie wyobraźnia. Co ważne, nasi pracownicy przed podjęciem pracy dokonują szczegółowych pomiarów szafy. Dzięki temu możemy być pewni, że wyprodukowane przez firmę Senator drzwi na wymiar Białystok będą idealnie pasowały do szkieletu szafy.

Proponowane przez nas elementy szafy wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Zachowywanie wysokiego standardu i precyzji  produkcji, gwarantuje wieloletnie, bezproblemowe korzystanie z naszych produktów. Możemy przygotować drzwi wewnętrzne przesuwne Białystok do biura, sypialni, przedpokoju czy pokoju dziecięcego. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą oraz na konsultacje z naszymi doświadczonymi pracownikami, którzy chętnie pomogą Państwu w wyborze najlepszych wzorów oraz materiałów.
system drzwi przesuwno-składanych 
system drzwi przesuwnych w czarnej anodzie 
szkło malowane 
witryny szklane w zabudowie meblowej 
drzwi przesuwne w szkle malowanym ze wstawką drewna 
grafika w drzwiach przesuwnych 
grafika w drzwiach przesuwnych 
system drzwi przesuwno-składanych 
część ekspozycyjna w drzwiach przesuwnych 
zestawienie mebli narożnych 
drzwi przesuwne, lakobel 
drzwi przesuwne, łączenie płyty z płytą 
drzwi przesuwne, płyta strukturalna z grafiką 
drzwi przesuwne, płyta strukturalna z grafiką 
system drzwi przesuwnych Magia z wąską ramką aluminiową 
system drzwi przesuwnych Magia z wąską ramką aluminiową 
drzwi przesuwno-składane 
drzwi przesuwne w szkle malowanym ze wstawką drewna 
 
 
 
zestawienie systemu mebli narożnych