Garderoba

Każda kobieta marzy o pięknej i przestronnej garderobie Białystok. Jest to część wyposażenia mieszkania, która wpływa na komfort i swobodę życia. Posiadając takie rozwiązanie można zapomnieć o nieporządku w szafie bądź czasochłonnym poszukiwaniu konkretnych ubrań. Wygodny system zagospodarowania sprawia, że każda rzecz ma swoje miejsce. Ilość półek dostosowana jest do potrzeb i wymagań Klientów. W ofercie sklepu SENATOR znaleźć można wiele ciekawych propozycji między innymi:
  • garderoba w systemie aluminiowym dająca eleganckie wykończenie pomieszczenia. Materiał, z jakiego wykonany jest produkt łatwo się czyści i pielęgnuje. Ten rodzaj szafy dostosowany jest dla osób, które lubią prostotę i cenią sobie ład i porządek
  • garderoba w układzie narożnym to element stworzony z myślą o małych pokojach, w których ciężko wygospodarować miejsce na dużą szafę. Możliwość zakupu garderoby o innym niż standardowym układzie sprawia, że każdy może pozwolić sobie na odrobinę luksusu i wygody
  • garderoba Białystok na wymiar czyli propozycja skierowana do klientów posiadających własny pomysł na wykonanie szafy. Sklep SENATOR tworzy indywidualny projekt spełniający oczekiwania i wymagania odbiorcy.
Firma poza sprzedażą produktów zajmuje się także pomocą przy aranżacji wnętrz. Nie każdy posiada odpowiedni zmysł pozwalający mu na dobranie pasujących do siebie elementów. Zatrudnieni projektanci posiadają duże doświadczenie w tej dziedzinie, co pozwala im świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Firma dąży do tego, aby zapewnić każdemu Klientowi przestrzeń, w której łatwo będzie mu się odnaleźć, a jej wygląd będzie zachwycał za każdym razem. Skorzystanie z usług sklepu SENATOR to gwarancja pełnego profesjonalizmu i wiedzy zarówno z zakresu techniki, jak i wzornictwa. Osoby zainteresowane ofertą przedsiębiorstwa powinny odwiedzić salon ekspozycyjny zlokalizowany w Białymstoku, gdzie mogą liczyć na wstępne konsultacje z personelem.
garderoba, system Multi 
garderoba 
garderoba w systemie aluminiowym 
zagospodarowanie szafy 
garderoba w systemie aluminiowym 
garderoba w systemie aluminiowym 
garderoba w systemie aluminiowym 
garderoba w układzie narożnym 
garderoba w systemie aluminiowym 
garderoba 
garderoba 
garderoba 
garderoba 
zabudowa wnęki 
zabudowa wnęki