Garderoba

Są spełnieniem marzeń wszystkich fashionistów i fashionistek. Garderoby Białystok, bo o nich mowa coraz częściej pojawiają się w Polskich domach. Czasem przybierają kształt naprawdę pokaźnych rozmiarów szaf. Czasami są oddzielnymi pomieszczeniami zaadaptowanymi na potrzeby przechowywania odzieży i obuwia. Niezależnie od tego, jaka garderoba Białystok jest Ci potrzebna, lub na którą z nich masz miejsce – firma Senator jest w stanie przygotować ją dla Ciebie od początku do końca.

Projektowanie szaf jest nie lada wyzwaniem. Wymaga pragmatycznego podejścia do problemu. Należy odpowiednio rozplanować całą przestrzeń garderoby Białystok tak, aby każdy element miał swoje miejsce. Wszystko zależy od upodobań klienta. Jedni stawiają na sukienki, inni na spodnie, garnitury. W jednych najwięcej jest butów na obcasie, w innych – tych płaskich. Czasem potrzeba specjalnego miejsca na krawaty, muszki, spinki do mankietów, biżuterię czy paski. Zadaniem projektanta jest tak rozmieścić te wszystkie elementy, aby obsługa garderoby była intuicyjna.
Poza tym przestrzeń ta powinna być wykonana z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu możemy być pewni, że nasze ubrania nie zostaną w żaden sposób uszkodzone. Pomijając te kwestię, sam mebel zostanie z nami przez wiele lat, służąc bez większych problemów. W garderobie warto również zadbać o odpowiednie oświetlenie, czyli takie, które sprawi, że z łatwością dostrzeżemy każdy element ubioru. Dodatkowo to również aspekt estetyczny, który sprawia, że całość garderoby wygląda nowocześnie i estetycznie.

Mniejsze garderoby wymagają zainstalowania drzwi przesuwnych. Firma Senator oferuje najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Wykonamy skrzydła zgodnie z życzeniem klienta – szerokie lub wąskie, w upragnionym stylu wykończenia. W naszej ofercie znajduje się nie tylko szeroka gama kolorów, ale i wzorów, z których mogą czerpać nasi klienci.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą, która dostępna jest na naszej stronie internetowej. Warto również odwiedzić nasz salon wystawowy w Białymstoku. Tam możesz porozmawiać z naszymi pracownikami i z ich pomocą wspólnie stworzyć pierwsze szkice wymarzonej garderoby. Nasi projektanci pobiorą dokładne pomiary i przygotują dla Ciebie wycenę realizacji pomysłu zupełnie za darmo.
garderoba, system Multi 
garderoba 
garderoba w systemie aluminiowym 
zagospodarowanie szafy 
garderoba w systemie aluminiowym 
garderoba w systemie aluminiowym 
garderoba w systemie aluminiowym 
garderoba w układzie narożnym 
garderoba w systemie aluminiowym 
garderoba 
garderoba 
garderoba 
garderoba 
zabudowa wnęki 
zabudowa wnęki