Meble biurowe

Idealne meble biurowe są funkcjonalne, trwałe i estetyczne. Podczas aranżacji firmowych gabinetów warto zwrócić uwagę na to, że wystrój stanie się wizytówką przedsiębiorstwa. Dobór odpowiednich mebli jest więc bardzo ważny i właśnie dlatego proponujemy wykonanie mebli biurowych na wymiar.

W przypadku, gdy wybieramy tzw. meble systemowe, możemy dobierać szerokości i wielkości regałów, szafek, biurek i innych elementów. W biurach nie zawsze jednak sprawdzą się gotowe zestawy. Jeśli chcemy aby zabudowa była idealnie dopasowana do wnętrz, warto zamówić meble biurowe na wymiar. Firma SENATOR dokona dokładnej inwentaryzacji pomieszczeń i zaprojektuje zestaw, który będzie doskonale pasował do dostępnej przestrzeni.

Meble do biura i gabinetu Białystok

Możemy wykonać szafy wnękowe z przesuwanymi drzwiami wyposażone w półki i szuflady, które staną się idealnym miejscem do przechowywania dokumentów. Oferując meble biurowe na wymiar, proponujemy również regały, biurka i stoliki i stoły konferencyjne. Plusem takiej zabudowy na zamówienie jest indywidualny dobór odpowiedniego kształtu mebla oraz jego dostosowane pod użytkowość, ergonomię oraz zapotrzebowania klienta. Dobór odpowiednich materiałów będzie świadczył o reprezentacyjności pomieszczeń biurowych i ich przeznaczeniu.

zabudowa biurowa z płyty laminowanej 
biurko z płyty laminowanej 
zabudowa narożna w biurze 
zabudowa narożna w biurze 
zabudowa w biurze 
biurko w układzie narożnym, płyta laminowana 
drzwi przesuwne w biurze, lakobel 
drzwi przesuwne w biurze, lakobel 
drzwi przesuwne w biurze, lakobel 
zabudowa meblowa w salonie ekspozycyjnym 
biblioteka 
biblioteka 
drzwi przesuwne, lakomat, płyta laminowana 
zabudowa meblowa w biurze 
meble biurowe w systemie aluminiowym 
zabudowa w salonie ekspozycyjnym 
biurko 
meble biurowe 
meble biurowe fornirowane 
meble biurowe w systemie aluminiowym