Meble pokojowe

Firma Senator od wielu lat proponuje Państwu meble najwyższej jakości. Od 1997 roku nieustannie poszerzamy nasze doświadczenie w tej branży. Oferujemy Państwu zarówno meble o wyglądzie klasycznym, jak i nowoczesnym, a nawet z futurystycznym sznytem. Mogą Państwo wybierać z dostępnych wzorów lub ustalić wykonanie poszczególnych produktów na specjalne zamówienie. Nasi architekci z chęcią wykażą się kreatywnością, uwzględniając gusta i estetykę klientów.

Doskonale wiemy, że każda osoba, która odwiedza dane wnętrze ocenia je po pierwszym wrażeniu. To bardzo ważne, aby było schludne, zadbane, a przestrzeń wypełniona stylowymi meblami. Równie istotne jest to, aby wystrój mieszkania odpowiadał charakterowi jego mieszkańców. Powinni czuć się w nim swobodnie i komfortowo. Z chęcią stworzymy dla Państwa niepowtarzalne meble, które na długo zapadną w pamięci gościom.

Nasze meble pokojowe Białystok wykonywane są z najwyższą dbałością o precyzję. Szczegóły są dla nas niezwykle istotne. Dlatego często nasi projektanci dodają do konkretnych modeli subtelne wstawki, jak np. delikatny aluminiowy akcent. Podczas produkcji naszych mebli, wykorzystujemy jedynie najlepsze materiały. Stanowią one gwarancję solidności. Dzięki temu i doświadczeniu naszego zespołu, możemy mieć pewność, że oferujemy naszym klientom meble najwyższej możliwej jakości. Meble, które wykonujemy nie są wymagające w utrzymaniu. Zależy nam na tym, aby każdy mógł poradzić sobie z ich właściwą konserwacją. Projekty realizowane na życzenie, nasz konsultant prowadzi od początku do samego końca. To nie tylko rozmowa na temat estetyki i potrzeb. To również dokładne pobranie wymiarów i przygotowanie wyceny. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować produkt, który będzie nie tylko pasował do stylu wnętrza, ale i do przestrzeni.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzin w naszym salonie ekspozycyjnym. Znajdą go Państwo, przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 23 w Białymstoku. Tam czeka na Państwa nasza fachowa obsługa, która chętnie odpowie na wszystkie pytania i zaoferuje możliwe rozwiązania.
zabudowa pod skosem, mdf lakierowany 
zabudowa grzejnika, mdf lakierowany 
zabudowa pod skosem, mdf lakierowany 
zabudowa grzejnika, mdf lakierowany