Kuchnia, kuchnie, meble kuchenne na zamówienie Białystok

Każdy z nas lubi wnętrza, które odpowiadają naszej osobowości, charakterowi, w których czujemy się komfortowo i bezpiecznie. Tak jest nie tylko w przypadku pokoju, sypialni czy salonu. Cenimy sobie również zindywidualizowane kuchnie, które powstają w oparciu o nasze przyzwyczajenia i upodobania. Załoga salony Senator podziela te poglądy w pełni. Uwielbiamy projektować meble na specjalne zamówienie naszych klientów. Pozwala nam to na pokazanie naszego potencjałów technicznego oraz artystycznego i połączenie ich z cechami charakteru klienta. W ten sposób uzyskujemy niepowtarzalne, piękne wzory mebli.

Kuchnie na zamówienie Białystok projektowane są przez naszych architektów. To doświadczeni profesjonaliści, którzy nie osiedli na laurach. Wciąż się szkolą, uczą nowych rzeczy, poznają nowe, światowe trendy. Tylko dzięki temu, możemy oferować naszym klientom ciekawe rozwiązania, które zawsze będą na czasie. Dokonanie precyzyjnych pomiarów, uwzględnienie oświetlenia i wielkości pomieszczenia, pozwalają na stworzenie funkcjonalnej kuchni, w której swobodnie może czuć się cała rodzina.

Firma Senator zajmuje się produkcją mebli od 1997 roku. Zawsze zwracamy uwagę na to, aby z naszych produktów mogli korzystać wszyscy członkowie rodziny. Ale to tylko jedna z naszych charakterystycznych cech. Kuchnia na zamówienie Białystok musi powstać w zgodzie z charakterem i stylem życie mieszkańców. Możemy więc stworzyć, np. specjalną półkę na kieliszki do wina lub miejsce na przechowywanie butelek. Dla zapalonych kucharzy, stworzymy funkcjonalne szafki, w których będzie można wygodnie przechowywać garnki i wydobywać je z wnętrza meble bez potrzeby wyciągania najpierw wszystkich pozostałych. Zabudujemy lodówkę, zmywarkę, przygotujemy też blat do umieszczenia w nim płyty gazowej, elektrycznej lub indukcyjnej.

Meble kuchenne na zamówienie Białystok powstają w naszym zakładzie. Wychodzą spod rąk najlepszych specjalistów. Ich precyzyjna praca doceniana jest przez naszych klientów, którzy dostrzegają detale, świadczące o jakości naszych mebli. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Zachęcamy również do odwiedzin w naszym salonie wystawowym, który mieści się w Białymstoku, przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 23. Tam czekają na Państwa nasi architekci, którzy chętnie omówią wstępne założenia projektu i pomogą dobrać Państwu najlepsze rozwiązania, które będą pasowały do wnętrza domu lub mieszkania. Mogą również zapoznać się Państwo z naszymi katalogami i przykładowymi realizacjami.