Kuchnie do zabudowy Białystok

Już od wielu lat odchodzi się od kupowania gotowych mebli kuchennych. W dzisiejszych czasach stawia się przede wszystkim na indywidualne podejście do tego zagadnienia. Kuchnie mają różne kształty i rozmiary. Bywają wąskie, szerokie, ciemne lub bardzo nasłonecznione. Dobrze, gdy zabudowa kuchni Białystok dostosowana jest do warunków panujących w konkretnym wnętrzu. W tym może pomóc dobry projektant.

Takich architektów znajdą Państwo w firmie Senator. Działamy na białostockim rynku od 1997 roku. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i poszerzamy doświadczenie. Pozwala to nam na zaproponowanie nietuzinkowych rozwiązań w 100% dopasowanych do potrzeb każdego z naszych klientów. Praca z naszymi projektantami jest niezwykle przyjemna i odbywa się na stopie partnerskiej. Kuchnie do zabudowy Białystok powstają w wyniku całego procesu. Najpierw odbywa się wstępna konsultacja. Podczas niej, architekt rozmawia z klientami na temat tego, jaką kuchnię chcieliby mieć w swoim domu, jakie lubią faktury, kolory, wykończenia. Następnie pobierany jest dokładny pomiar pomieszczenia. To pozwala na przygotowanie projektu i wyceny realizacji pomysłu. Jeśli klient zaaprobuje przedstawione rozwiązanie, prace przechodzą do naszego zakładu produkcyjnego. Tam z ogromną pieczołowitością przygotowywane są wszystkie elementy przyszłej kuchni. Wykorzystujemy do tego materiałów najwyższej jakości, które będą niezawodne przez wiele lat. Wszystkim żłobieniom oraz ozdobnym wstawkom poświęcamy wiele uwagi. Wykonujemy tę pracę precyzyjnie, aby wszystkie elementy idealnie do siebie pasowały. Na koniec gotowe części przewozimy do domu klienta, gdzie następuje montaż zabudowy kuchennej. Nasza ekipa sprawnie składa meble i zostawia klientowi gotową, niezwykle funkcjonalną kuchnię.

W naszej ofercie jest szeroka gama materiałów oraz kolorów komponentów, z których wykonujemy nasze meble kuchenne. Klienci mogą inspirować się gotowymi wzorami lub przedstawiać swoje, unikalne koncepcje, które chętnie  wprowadzimy w życie.