Meblościanki Białystok

Małe mieszkania mają swój urok. Nie wymagają zbyt wiele zachodu, są przytulne i zawsze wszystko jest pod ręką. Wiele osób może mieć jednak problem z aranżacją takiego wnętrza. Należy bowiem podczas wykonywania takiego zadania zadbać o wiele aspektów. Po pierwsze mimo ustawienia mebli, należy zachować część wolnej przestrzeni. Dobrze jest zmieścić w takim mieszkaniu łóżku lub rozkładaną kanapę. Przyda się też stolik i miejsce do pracy. Jak to zrobić, gdy do dyspozycji mamy niewiele ponad 20m2? Pomoże Wam w tym firma Senator!

Salon Senator działa na białostockim rynku od 1997 roku. Przez ten czas nieustannie poszerzamy naszą ofertę o kolejne szalenie interesujące projekty mebli. Oferujemy pomoc przy aranżacji kuchni, sypialni, pokoju dziecięcego, biura czy salonu. Projektujemy też szafy oraz garderoby. Słowem: z nami mogą Państwo kompleksowo wyposażyć cały dom. W ramach naszych usług zajmujemy się również przygotowaniem wystroju dla niewielkich mieszkań. Osobom takim oferujemy rozwiązanie, które będzie jednocześnie eleganckie i funkcjonalne. To nasze meblościanki Białystok. Meble te nie mają nic wspólnego z reliktami przeszłości. Kiedyś były to ogromne przedmioty, które tylko zagracały przestrzeń. Dziś to designerskie centrum dowodzenia w każdym mieszkaniu. Projektujemy nasze meblościanki tak, aby klienci mogli w nich przechowywać to, czego potrzebują. Zadbamy też o miejsce na telewizor.

Mogą Państwo skorzystać z gotowych wzorów meblościanek, dostępnych w naszej ofercie, lub postawić na projekt indywidualny. Wtedy do działania przystępują nasi architekci, którzy przygotowują szkic w oparciu o upodobania klientów. W ten sposób zyskujemy niepowtarzalny, spersonalizowany mebel, który będzie idealnym dopełnieniem danego wnętrza. Podczas realizacji projektu, używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości, zachowując przy tym najwyższe standardy produkcji. Dzięki temu możemy być pewni, że nasze meble będą służyć Państwu przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz ze zdjęciami przygotowanych dotychczas realizacji. Po bardziej szczegółowe informacje mogą Państwo przyjść do naszego salonu, który znajduje się przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 23. Tam czekają na Państwa nasi projektanci, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i wspólnie z Państwem zaprojektują meble Waszych marzeń.