Projektowanie i produkcja mebli Białystok

Klimat i styl, w którym urządzamy nasze wnętrza jest niezwykle istotny. Niezależnie od tego czy mieszkamy w ogromnym domu, czy w  niewielkim mieszkaniu, jego wygląd powinien odzwierciedlać nasze upodobania i charakter. To ma być nasza przestrzeń, w której przede wszystkim my czujemy się dobrze i komfortowo. Dla jednych oznacza to przytulne kanapy i ciężkie meble, w ciepłych odcieniach. Inni cenią sobie prostotę i minimalizm, a jeszcze inni błyszczące fronty wyszukanych, ekskluzywnych szafek. W uzyskaniu jak najlepszego efektu pomoże Państwu sklep Senator.

W ramach usług firmy Senator znajduje się projektowanie mebli Białystok, już od 1997 roku. Od tego czasu nieustannie się szkolimy i podnosimy nasze umiejętności, aby nadążać za szybko zmieniającymi się światowymi trendami. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kreatywne, ciekawe projekty. Nasi architekci tworzą wyjątkowe wzory na życzenie naszych klientów. Szkice są później realizowane w naszej pracowni i gotowe meble trafiają do konkretnych domów.

Produkcja mebli Białystok, którą się zajmujemy polega na niezwykle precyzyjnej pracy. Nasz zespół ogromną uwagę poświęca szczegółom. To gwarantuje najwyższą jakość wykonania mebli. Jesteśmy pewni, że przekazujemy naszym klientom wysokiej klasy produkty, które będą im bezproblemowo towarzyszyły przez wiele lat.

Przygotowywanie indywidualnych projektów jest nasza pasją. Projektanci mogą wykazać się kreatywnością i przelewać swoje pomysły na papier, a klienci mogą poczuć się wyjątkowo. Zyskują bowiem pewność, że nikt na świecie nie ma drugiego egzemplarza szafki przygotowanej na jego zamówienie. Wszystkie modele powstają w oparciu o zebranie szczegółowego wywiadu. Podczas rozmowy architekci starają się poznać wymagania klienta, jego gusta i upodobania kolorystyczne lub te, dotyczące kształtów. Ta wiedza plus dokładne pobranie wymiarów pomieszczeń, pozwalają na stworzenie unikalnych wzorów. Zapraszamy do naszego salonu ekspozycyjnego, który znajduje się w Białymstoku, przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 23.