Projekt, projekty, projektowanie kuchni Białystok

Firma Senator działa w Białymstoku od 1997 roku. Od tej pory cieszymy się nieustającym zaufaniem mieszkańców tego miasta i zarazem naszych klientów. Wyposażaliśmy mieszkania i domy kolejnych pokoleń, pomagając im w ten sposób tworzyć własne rodziny i własne wspomnienia związane z ciepłem domowego ogniska. W ramach naszych usług, proponujemy Państwu przygotowanie mebli do, m.in. biura, gabinetu, sypialni, pokoju dziecięcego, salonu czy kuchni. Szczególnie te ostatnie pomieszczenia wymagają od nas świeżego spojrzenia i kreatywności oraz serca, które wkładamy w przygotowanie każdego z projektów.

Projektowanie kuchni Białystok odbywa się w kilku etapach. Pierwszym z nich jest wizyta klienta w naszym salonie wystawowym, który mieści się przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 23 w Białymstoku. Podczas konsultacji z jednym z naszych architektów, klient przedstawia swoje potrzeby, opowiada o ulubionych kolorach, materiałach, opisuje swoje upodobania kulinarne oraz ulubioną stylistykę. Jeśli wstępne propozycje naszego eksperta przypadną klientowi do gustu, ten proponuje termin bezpłatnej wizyty. Podczas odwiedzin u klienta w domu, pobierane są szczegółowe pomiary pomieszczenia. Dzięki temu projekt kuchni Białystok będzie idealnie dopasowany do dostępnej powierzchni. Taka wizja lokalna pozwoli również architektowi dobrać odpowiednie materiały i kolory, odpowiadające choćby natężeniu światła w pomieszczeniu. Kolejnym krokiem jest przygotowanie wstępnego wzoru kuchni oraz kosztorysu realizacji pomysłu. Dzięki temu klient pozna warunki cenowe planowanej inwestycji. Nasi pracownicy są w 100% uczciwi i nie chcą narażać Państwa na ukryte dodatkowe koszty. Zasady współpracy z firmą Senator zawsze są więc przejrzyste. Jeśli przygotowane projekty kuchni Białystok przypadną klientowi do gustu, następuje realizacja zamówienia.

Nasz salon podczas produkcji mebli opiera się na najwyższych standardach wykonania. Korzystamy przy tym z wytrzymałych, solidnych materiałów. Tylko dzięki temu w połączeniu z precyzją naszych pracowników, możemy zagwarantować Państwu meble, które bez stwarzania żadnych problemów przetrwają wiele lat.