Szafy na wymiar

Firma Senator od wielu lat zajmuje się przygotowywaniem mebli na zamówienie. W naszej ofercie znajdują się kuchnie do zabudowy, łóżka sypialniane, meblościanki, a nawet garderoby. Poza tym tworzymy również funkcjonalne szafy przesuwne Białystok. Mogą one stanowić fantastyczne uzupełnienie sypialni, pokoju dziecięcego, biura, łazienki lub przedpokoju. Przygotowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką estetyką i wytrzymałością.

Proponujemy Państwu szafy wnękowe Białystok, które dopasujemy do wielkości i kształtu pomieszczenia. Nasi architekci wybiorą takie miejsce w pokoju, które będzie odpowiednie dla szafy na wymiar Białystok. Mogą tego dokonać nawet podczas kompleksowej aranżacji wnętrza. Wtedy przygotują taki rozkład pokoju, który będzie najbardziej praktyczny dla jego mieszkańców. Szafa taka charakteryzuje się tym, że idealnie wpasowuje się w przestrzeń. Nie ma tu mowy o niewykorzystanych centymetrach czy o trudnościach związanych, np. z bardzo krzywym sufitem. Ze wszystkimi przeszkodami jesteśmy w stanie sobie poradzić bez większego problemu. Ponadto mebel ten będzie miał dokładnie takie wymiary, jakich potrzebuje dany klient. Nasi projektanci zadbają o to, aby szafa na zamówienie Białystok posiadała wszystkie najpotrzebniejsze elementy.

Mogą Państwo wybrać wzór szafy, z gotowych projektów, których realizację przedstawiamy w naszym salonie wystawowym. Mogą też Państwo stworzyć własną koncepcję. Do jej przygotowania, wykorzystamy Państwa ulubione kolory, materiały i wykończenia. Doskonale wiemy, że zabudowy szafy Białystok powinny być spersonalizowane. Każdy z nas ubiera się inaczej, stawia na inną garderobę. Nasi projektanci przygotują miejsce na garnitury, suknie wieczorowe, paski czy biżuterię. Wszystko utrzymane będzie w przejrzystym, eleganckim stylu.
Szafy do zabudowy Białystok mogą też świetnie sprawdzić się w pokoju dziecięcym albo młodzieżowym. To świetny sposób na zminimalizowanie liczby mebli, które zajmują dużo przestrzeni. W jednej takiej szafie, dziecko może trzymać nie tylko swoje ubrania, ale też książki i zabawki. Wszystko uporządkowane i gotowe do użycia!

Jeśli łazienka znajduje się na poddaszu lub posiada nietypowe wymiary, szafa na wymiar Białystok będzie idealnym rozwiązaniem dla takiego pomieszczenia. Dopasujemy ją do wszystkich skosów oraz do dostępnej wysokości, tworząc miejsce, w którym będą mogli Państwo przechowywać ręczniki, szlafroki, kosmetyki czy środki czystości.

Przygotowywane przez naszych doświadczonych ekspertów szafy na zamówienie Białystok, wyposażone są w drzwi przesuwne lub składane. Dzięki temu korzystanie z nich nie wymaga zajęcia dodatkowe powierzchni. Mogą więc stanąć nawet w małym pokoju, stanowiąc jednocześnie jego dekorację. Szafy suwane Białystok mogą zostać wyposażone w lustra lub udekorowane specjalnymi naklejkami, które optycznie powiększą pomieszczenie, w którym się znajdują.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
zabudowa w wiatrołapie z miejscem na siedzisko 
zabudowa wnęki w biurze 
zabudowa w wiatrołapie 
zabudowa drzwi pod skosem 
zabudowa wnęki w łazience 
zabudowa meblowa we wnęce 
zabudowa pod schodami 
zabudowa z płyty laminowanej 
zabudowa części skosu 
zabudowa pod skosem w łazience, mdf lakierowany 
zabudowa stelaża muszli wc, mdf lakierowany 
zabudowa w łazience, mdf lakierowany 
zabudowa pralki i suszarki, mdf lakierowany